מאמרים בעיצוב הבית

כל המאמרים נכתבו ע"י המעצבת, מומחית בהום סטיילינג לובה ברשי. המאמרים נכתבו על סמך ידע וניסיון אישי של המעצבת ומעניקים אינפורמציה והסברים לביצוע של פרוייקטים  הקשורים בעיצוב ודקור של הבית.

פינת קפה

מעצב פנים/מומחה בהום סטילינג

שלום לכולם , שמי לובה ברשי ואני מומחית בהום סטיילינג (בעברית: הלבשת בתים) כזה  שיוצר בכל בית את האפקט הוואו!!!

ברגע שהחלטת על כמה שינויים בבית בביתך, עד מהרה את מבינה שלא תסתדרי ללא סיוע וייעוץ מקצועי.

את מתחילה בחיפוש אחר השירותים הנדרשים, ומגלה שישנם בעלי מקצוע שמגדירים עצמם בתור מעצבי פנים ואחרים בתור מומחי הום סטיילינג. ושוב עולות השאלות, מה ההבדלים ביניהם? ואת מי מהם אני צריכה?

 

אישה עומדת במטבח

טיפים לעיצוב המטבח המושלם!

כאשר אנחנו ניגשים לעצב את המטבח, חשוב לזכור שמטבח מהווה את אחד החדרים הכי מרכזיים של הבית, ואם אפשר לומר, ברוב המקרים את החדר המרכזי ביותר. בחדר זה בני הבית מבלים את רוב שעות היום. אם זה בבוקר, לצורך הכנת אוכל לילדים לבתי הספר, אם זה בשעות הצהריים, לארוחת צהריים חמה עם הילדים, ארוחת ערב משפחתית סביב שולחן אחד, קבלת אורחים, או סתם שיחות חשובות וקבלת החלטות. ולכן חשוב מאוד שחדר זה יהיה מעוצב בצורה הנכונה ביותר, שיהיה נעים לשהות בו, שיהיה פונקציונלי, שהצבעים שלו יעבירו את התחושות הנכונות כאשר אנחנו שוהים בו. 

דקור

עיצוב ודקור ע"י צבע וחיפויים

ברגע שקיבלת החלטה לעשות עיצוב ודקור הבית, תדע שעיצוב הבית יכול להיות גלובלי – כרוך בתכנון מחדש של חלוקת הבית, הזזת  ו/או שבירת קירות, שינוי ו/או הוספה של נקודות חשמל , שינוי ו/או העברה של אינסטלציה ועוד. שינויים אלה דורשים תקציבים גדולים ועזרה של אדריכל או מעצב פנים.

עיצוב הבית יכול להיות גם מינורי – כרוך בקניית תכולת בית חדשה לגמרי, שינוי מיקומי הרהיטים הקיימים, הוספת אקססוריס או שינוי מעטפת הבית. העלויות של שינויים אלו יהיו הרבה יותר נמוכות. ברוב המקרים תוכל לעשות אותם לבדך או להיעזר במומחה הום סטיילינג, שיעזור לך להרכיב את הפאזל של כל הבית בצורה מושלמת ומותאמת אישית.

 

 

המאמר בדרך…

קרא עוד